категорії: блоґ-запис
Особистий монстр
Де ж ти, мій великий волохатий друже?
Без тебе холодно й зовсім самотньо. Так хочеться ховатись, в твоїх велетенських лапах.
І щоб було геть спокійно і захищено.
(туш, перо)
28 березня 2012
Тетяна Дігай література, ...
Зустріч з Юрієм Винничуком
26 лютого 2009
krushilik блоґ-запис
-
13 березня 2009
Місько Барбара, спільнота: Мертвий Півень блоґ-запис
Світова прем'єра неофіційного відео Брат, піво кончілось (Холодильник-версія) +18 нових коментарів
22 сiчня 2013
David Attenborough
22 сiчня 2013
Думки
22 сiчня 2013
Бородань і лінивець :)
22 сiчня 2013
Голуб
22 сiчня 2013
Тукан (White-throated Toucan)
Де ж ти, мій великий волохатий друже?
Без тебе холодно й зовсім самотньо. Так хочеться ховатись, в твоїх велетенських лапах.
І щоб було геть спокійно і захищено.
(туш, перо)
| Постійна адреса сторінки: | //smugasta.sumno.com/post/osobystyj-monstr/ |
Джуе люблю я Ваші малюнки)
А оцей – найулюбленіший)
Нагадує коханого) такого м*якого та затишного)))
дякую )
Дівчина, що придбала цю картину, теж казала, що цей теплий монстр схожий на її чоловіка )
а я собі таку листівку придбала)
Тепер вона стоїть в рамочці на поличці))